Fani Muzyki Rosyjskiej


wtorek, 16 lipiec 2013 17:46

Stas Piecha potajemnie się ożenił

Napisała 

Życie prywatne wnuka legendarnej polsko-rosyjskiej artystki Edyty Piechy, piosenkarza Stasa Piechy przez dość długi czas była ukrywana przed szerszym gronem osób. Taką decyzję podjął sam piosenkarz po tym, jak rozstał się ze swoją byłą dziewczyną, cioteczną siostrą rapera Timatiego, Wiktorią Smirową. Stas i Wika spotykali się przez kilka lat, a rozstali, ponieważ Stas nie chciał wyjechać wraz z narzeczoną na studia za granicę. Pięć lat temu artysta ciężko przeżył rozstanie z Wiktorią i w związku z tym, zdecydował nie ujawniać swoich przyszłych związków szrokiej publiczności.


Dopiero niedawno w życiu gwiazdy w końcu pojawiła się wielka miłość - czarująca blondynka Natalia, z którą, jak udało się wyjaśnić, Stas niedawno zalegalizował swój związek. Mimo, że dla 32-letniego Stasa jest to pierwszy ślub, obeszło się bez wystawnych uroczystości weselnych: nowożeńcy odłożyli je na kiedy indziej.


Razem z żoną Stas Piecha przyjechał na festiwal "Słowiański bazar" do Witebska na Białorusi. Para zamieszkała w skromnym hotelu "Witebsk" w jednym pokoju. W dokumentach dziewczyny, przy rejestracji, widniało gwiazdorskie nazwisko Piecha, a wszyscy, którzy tam widzieli Stanisława i Natalię, nie mieli wątpliwości, że są parą.Ze względu na dużą ilość dziennikarzy, którzy przyjechali na festiwal, przy ludziach, para starała się trzymać od siebie z daleka, by nie przyciągać zbędnej uwagi. Nawet z hotelu młodzi wychodzili oddzielnie, natomiast już po kilku minutach spotykali się w umówionym miejscu i po mieście spacerowali trzymając się już za ręce.

Po tym, jak w czasie otwarcia festiwalu słynna babcia piosenkarza doznała kontuzji nogi, to właśnie Natalia towarzyszyła ukochanemu w drodze do cerkwi, gdzie modlił się on za zdrowie Edyty Stanisławownej.

To, że w życiu piosenkarza w końcu pojawiła się nowa miłość, potwierdziła jego mama Ilona Broniewicka.
-Tak, ma na imię Natasza, ale Stas woli nie afiszować się ze swoim życiem prywatnym - to jego decyzja, którą my szanujemy, - wyjaśniła Ilona.

Czytany 1296 razy

© 2012 Fani Muzyki Rosyjskiej. All rights reserved.

Top Desktop version